Hlavní navigace

Čekají hudební stanici iConcerts změny? Koupil ji provozovatel kanálů Stingray

18. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Značka Stingray je částečně známá i satelitním divákům na našem trhu. Pro společnost UPC DTH nabízí na družici Thor hudební službu Stingray Music.

Společnost Stingray Digital Group včera oznámila, že dokončila uzavření dohody o koupi původně rumunské značky iConcerts. Ta prostřednictvím stejnojmenného hudebního kanálu působí i na území České republiky a Slovenska. V nabídce ji má mimo jiné největší satelitní operátor Skylink. Značka iConcerts se v současné době skládá z více než stovky televizních kanálů a nelineárních služeb (Smart TV, mobilní aplikace a podobně). Působí v pětaosmdesáti zemích a odhadem je k dispozici pro 250 milionů domácností.

Cloud 22 temata

ČTĚTE TAKÉ: Stanice iConcerts spouští hudební novinku On Tour, zaměří se na festivaly a koncerty

Značka Stingray je částečně známá i satelitním divákům na našem trhu. Pro společnost UPC DTH nabízí na družici Thor hudební službu Stingray Music. V německé platformě KabelKiosk, která působí na pozici 9 stupňů východně, je pak možné najít tematickou televizi Stingray Lite TV. Ta své vysílání sestavuje z hudebních klipů a vůbec ho nepřerušují reklamní bloky. Dohoda s iConcerts demonstruje záměr poskytovat našim klientům největší škálu digitálních hudebních produktů a služeb na trhu, uvedl šéf Stingray Eric Bojko.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.