Hlavní navigace

Centrála National Geographic slibuje: Lokalizace kanálu do češtiny se blíží

4. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 2. 2010

Centrála kanálu National Geograhpic Channel dnes slíbila prostřednictvím společnosti Channels, která ho na tuzemském trhu zastupuje, že česká lokalizace již nabírá reálnějším obrysů. K tomuto kroku by mělo dojít ve druhém čtvrtletí letošního roku. Diváci se mohou těšit na lokalizaci dokumentů v hlavním vysílacím čase, upoutávek a reklamních bloků.

ČTĚTE TAKÉ: Kanál Nat Geo Wild s technickou novinkou

Čeština dále nahradí titulky u premiérových pořadů a postupně budou lokalizovány všechny nové dokumenty a seriály, upřesňuje Lada Dobrkovská z Channels. Příprava lokalizace do českého jazyka je v plném proudu. Věřím, že tento další významný mezník v investičních aktivitách naší společnosti na českém a slovenském trhu je více než dobrou zprávou pro naše příznivce. Doufám také, že náš lokalizovaný program osloví i další nové diváky, pro které je čeština při výběru programu klíčová, uvedl při této příležitosti ředitel pro střední a východní Evropu Carlos Ortega.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).