Hlavní navigace

Centrum a Atlas jsou na prodej

Tomáš Krause

Podle informací Hospodářský novin se na českém internetu schyluje k rekordně velkému obchodu. Portály Centrum a Atlas jsou na prodej a už vybírají z vážných zájemců. Jeden z finančních investorů má dokonce v úmyslu koupit obě společnosti a spojit je jako konkurenci dominantního portálu Seznam. O prodeji Atlasu i Centra se spekuluje prakticky stále, ale tentokrát to vypadá vážně – stávající majitelé jednání o prodeji potvrzují. (Hospodářské noviny)

Podle informací Hospodářský novin se na českém internetu schyluje k rekordně velkému obchodu. Portály Centrum a Atlas jsou na prodej a už vybírají z vážných zájemců. Jeden z finančních investorů má dokonce v úmyslu koupit obě společnosti a spojit je jako konkurenci dominantního portálu Seznam.

O prodeji Atlasu i Centra se spekuluje prakticky stále, ale tentokrát to vypadá vážně – stávající majitelé jednání o prodeji potvrzují. (Hospodářské noviny)

Našli jste v článku chybu?
23. 11. 2007 11:11
no na mail mi prislo ze nekdo odpovedel na muj prispevek :) je pravda ze jsem se mohl kouknout na svuj prispevek a zjistit ze druhy odstavec nema :)
23. 11. 2007 7:51
Michal Kára (neregistrovaný)
Asi jste prehledl, ze jsem reagoval ne na vas, ale na R., ktery tvrdil neco o celkove navstevnosti a soucasnych trzbach.