Hlavní navigace

Centrum.cz chystá novou podobu hlavní stránky

Jiří Macich ml.

Česká portálová dvojka Centrum.cz chystá novou podobu své hlavní stránky, která by měla být výrazně jednodušší. Jestli se cíl splnil, můžete posoudit sami. Viz screenshot. S veřejným testem se začíná už první týden v září. „Nabízíme uživatelům novou podobu domovské stránky. V rámci veřejného testu si sami určí její finální podobu. A bude i na nich, zda si ji poté opravdu nasadí jako svoji novou domovskou stránku Centrum.cz nebo si nechají stávající,“ říká Pavel Mucha, výkonný ředitel Centrum.cz.

Česká portálová dvojka Centrum.cz chystá novou podobu své hlavní stránky, která by měla být výrazně jednodušší. Jestli se cíl splnil, můžete posoudit sami. Viz screenshot. S veřejným testem se začíná už první týden v září. „Nabízíme uživatelům novou podobu domovské stránky. V rámci veřejného testu si sami určí její finální podobu. A bude i na nich, zda si ji poté opravdu nasadí jako
svoji novou domovskou stránku Centrum.cz nebo si nechají stávající,“
říká Pavel Mucha, výkonný ředitel Centrum.cz.

Našli jste v článku chybu?
31. 8. 2007 11:17
Ondřej (neregistrovaný)
to: uživatel si přál zůstat v anonymitě add: Neni to tedy kopie Seznamu jak kdosi rika, ale navazani na predchozi - puvodni verzi. Je to kopie Seznamu, včetně nových prvků a jejich rozvržení... Se starou HP to nema skoro nic spolecneho resp. ma toho vice spolecneho s HP Seznamu nez se starou HP Centrumu. Zkuste si to porovnat, všechny vedle sebe... :-))