Hlavní navigace

Společnost Centrum Holdings vytvořila pozici ředitele pro vertikály

Jiří Macich ml.

Společnost Centrum Holdings vytvořila novou regionální pozici ředitele pro vertikály, kterou obsadil pětatřicetiletý Pavel Doležal. Naposledy působil na pozici finančního ředitele Centrum Holdings, předtím byl generálním ředitelem portálu Atlas.cz. Nyní bude mít Pavel Doležal na starosti jak rozvoj stávajících projektů realitymix.cz (Dalten Media s.r.o.) a cars.cz a automix.cz (Webfarm s.r.o.), tak i rozšiřování stávajících vertikál na Slovensku a v Chorvatsku. Má se také zaměřit na řízení…

Společnost Centrum Holdings vytvořila novou regionální pozici ředitele pro vertikály, kterou obsadil pětatřicetiletý Pavel Doležal. Naposledy působil na pozici finančního ředitele Centrum Holdings, předtím byl generálním ředitelem portálu Atlas.cz.

Nyní bude mít Pavel Doležal na starosti jak rozvoj stávajících projektů realitymix.cz (Dalten Media s.r.o.) a cars.cz a automix.cz (Webfarm s.r.o.), tak i rozšiřování stávajících vertikál na Slovensku a v Chorvatsku. Má se také zaměřit na řízení expanze do oblasti nových specializovaných serverů.

Specializované servery skýtají velký potenciál pro náš budoucí růst, proto jsem rád, že tuto oblast zastřeší Pavel, který má velké zkušenosti s budováním a řízením internetových projektů. uvedl Pavel Mucha, generální ředitel Centrum Holdings. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
7. 5. 2009 12:38
rs (neregistrovaný)
Asi nejsem správný marterýrový frikulín, takže pojmu "vertikály" moc nerozumím. Může mi to prosím někdo ze kategorie "rozjásaných lidiček z obchodního" vysvětlit?
7. 5. 2009 23:07
Strefovat se do Centra je poslední roky tak jednoduché, až se to stává laciné. Ať si anonymové říkají co chtěj, pojem vertikála skutečně existuje a má dobře definovaný význam. Sice to je původem skutečně obchodní termín (z vertikálních trhů), ale ve světě internetu je to prostě technický termín pro oborově specializované weby. A dokonce tahle aktivita Centra i dává smysl (z mého pohledu více než ono 'ccc', které bylo spíš odrazem zbožného přání) - Centrum tady už má nějaký základ vybud…