Hlavní navigace

Centrum spustilo web pro ženy o astrologii

Martin Vyleťal

Společnost Centrum Holdings dnes spustila beta verzi webu Astrocafe.cz, který cílí především na ženy zajímající se o astrologii, věštění a jinou populární esoteriku podávanou zábavnou formou. Astrocafe.cz je vedle radio-rozcestníku Radiocafe.cz, herního portálu Gamcescafe.cz a zábavního Crazycafe.cz již čtvrtým projektem z řady volnočasových portálů, které společnost Centrum Holdings spustila tento rok. Weby jsou vzájemně propojeny a úzce spolupracují. Jejich cílem je zaujmout především mladší…

Společnost Centrum Holdings dnes spustila beta verzi webu Astrocafe.cz, který cílí především na ženy zajímající se o astrologii, věštění a jinou populární esoteriku podávanou zábavnou formou.

Astrocafe.cz je vedle radio-rozcestníku Radiocafe.cz, herního portálu Gamcescafe.cz a zábavního Crazycafe.cz již čtvrtým projektem z řady volnočasových portálů, které společnost Centrum Holdings spustila tento rok. Weby jsou vzájemně propojeny a úzce spolupracují. Jejich cílem je zaujmout především mladší uživatele, říká produktová manažerka těchto portálů, Daniela Hornáčková.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
6. 10. 2011 8:33

Buď se jedná o nějakou naprostou novinku nebo je titulek novinky chybně:

- Centrum spustilo web o astrologii pro ženy. - Centrum spustilo pro ženy web o astrologii.