Hlavní navigace

@centrumholding na Twitteru není účtem Centrum Holdings

14. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Chvíli poté co @centrumholdings zveřejnilo „Zdají se vám nové Bleskově a Pikant podobné super.cz od @seznam_cz? Je to možné, zdá se, že vznikl nový „průmyslový standard“.“ se ukazuje, že skoro dva roky existující účet na Twitteru se za Centrum Holdings pouze vydává. Podle vyjádření Jiřího Hájka (tiskový mluvčí Centrum Holdings) není @centrumholdings účtem společnosti a Centrum Holdings neví kdo ho spravuje. 

Chvíli poté co @centrumholdings zveřejnilo „Zdají se vám nové Bleskově a Pikant podobné super.cz od ? Je to možné, zdá se, že vznikl nový „průmyslový standard“.“ se ukazuje, že skoro dva roky existující účet na Twitteru se za Centrum Holdings pouze vydává.

Podle vyjádření Jiřího Hájka (tiskový mluvčí Centrum Holdings) není @centrumholdings účtem společnosti a Centrum Holdings neví kdo ho spravuje. 

Skoro dva roky falešný účet @centrumholdings nevadil. 

První tweet (lépe řečeno Retweet) na @centrumholdings pochází z 22. února 2010 a účet má v oblibě retweety informací od zaměstanců Centrum Holdings. Tweetů v něm moc nenajdete, skutečným „originálem“ je opravdu až nejposlednější ironická poznámka o „průmyslovém standardu“. Týká se skutečnosti, že redesign Bleskově.cz a Pikant.cz je nápadně odvozený od designu konkurečního Super.cz 

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).