Hlavní navigace

Čerstvé novinky na YouTube a Google Video

9. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na YouTube se po oficiálním kanálu letních olympijských her v Číně objevil také kanál věnovaný blížícím se paralympijským hrám a tentokrát je dostupný i pro uživatele z České republiky. (YouTube Blog) Zároveň také pokračuje proces slučování původních uživatelských účtů z YouTube s identitou v rámci Google Accounts. Uživatelé se tak k YouTube mohou přihlašovat pomocí přístupových údajů k ostatním službám z portfólia Googlu a s původním účtem na YouTube se propojí třeba kontakty uchovávané v…

Na YouTube se po oficiálním kanálu letních olympijských her v Číně objevil také kanál věnovaný blížícím se paralympijským hrám a tentokrát je dostupný i pro uživatele z České republiky. (YouTube Blog)

Zároveň také pokračuje proces slučování původních uživatelských účtů z YouTube s identitou v rámci Google Accounts. Uživatelé se tak k YouTube mohou přihlašovat pomocí přístupových údajů k ostatním službám z portfólia Googlu a s původním účtem na YouTube se propojí třeba kontakty uchovávané v Gmailu. (CNET News)

A nakonec jedna novinka u služby Google Video. Koncem srpna Google u svého vyhledávače spustil funkci našeptávače. Tou bylo nyní obdařeno také vyhledávací pole na Google Video. YouTube má našeptávání od dubna. (Google Operation System)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.