Hlavní navigace

Česká BBC zavádí v rámci Studia Zet pravidelný ekonomický magazín Investice Zet

7. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pořad s týdenní periodicitou připravují Roman Chlupatý a Petr Novotný. Zvát si budou hosty z řad ekonomů, finančních a bankovních poradců.

Nový ekonomický magazín Investice Zet zavedla česká BBC. Vysílá ho každé pondělí od 9:45 hod. v rámci publicistického Studia Zet. Čtvrthodinovou relací provází Roman Chlupatý a Petr Novotný. “Patnáctiminutová stopáž pořadu je rozdělena na hlavní aktuální téma, burzovní kalendář a rozhovor nebo reportáž. Ve studiu nebo na telefonu budou většinou dva hosté z řad ekonomů, finančních a bankovních poradců, burzovních a realitních makléřů, investičních poradců, analytiků, privátních bankéřů či podnikatelů,” sdělila Radka Pilzová, PR manažerka společnosti Lagardere Active ČR, která české vysílání BBC provozuje.

cif-tip-téma-foto

K TÉMATU: Česká BBC zavádí nový pořad Studio ZET, bude ho vysílat i televize UPC Express

„Projekt Investice Zet je jediný specializovaný pořad o investování a financích v Česku v rámci rádiového vysílání a to i co se týká televizního vysílání. Přináší rozmanitost zajímavých témat z oblasti investic, financí, ekonomiky, podnikání a finanční gramotnosti na týdenní bázi,“ dodává Pilzová. Po odvysílání na vlnách BBC je možné magazín poslechnout i ze záznamu na zpravodajském webu Zet.cz. Oba autoři magazínu Investice Zet dříve pracovali pro zpravodajské Rádio Česko při veřejnoprávním Českém rozhlase.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.