Hlavní navigace

Česká Bedna TV a slovenská Musiq1 budou spolupracovat

26. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 5. 2009

Internetová televize Bedna TV, která odstartovala na české scéně 1. prosince 2008, a nový slovenský hudební kanál Musíq1 budou u našich východních sousedů spolupracovat. Vyplývá to z pozvánky na tiskovou konferenci, kterou oba subjekty pořádají ve středu v Bratislavě. V ní se hovoří o tom, že stanice seznámí se všemi novinkami ve svém vysílání a bude představen i nový hráč – Bedna TV.

MMF23 tip3

Tato stanice je zaměřena především na mladé diváky. Při spolupráci Bedny a Musiq1 půjde jistě o zajímavý projekt. První ze subjektů si totiž vybral internet jako zdroj svého šíření právě proto, že ho není prozatím možné regulovat kontrolními orgány, jako je např. RRTV. V českých, ale i v evropských podmínkách není dle slov kreativního ředitele Davida Foldyny možné najít podobný projekt. Prezentace Musiq1 je pak Bedně TV v lecčem podobná, a to především komunikací navenek.

ČTĚTE VÍCE:
Vypni televizi, zapni Bednu, vyzývá nový internetový projekt
Slovensko bude mít brzy další hudební TV, uvidí ji i Češi

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).