Hlavní navigace

Česká Miss půjde na Primě, slovenská na Joj. Smůla pro Novu a Markízu

8. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

8. 2. 2011

Nejsledovanější televize v České republice a na Slovensku, Nova a Markíza, přišly o možnost vysílat galavečery volby královen krásy. Českou Miss budou moci letos diváci sledovat na Primě, což druhá největší česká komerční televize oznámila již loni v říjnu, minulý týden se pořadatelé soutěže Miss Slovensko, produkční dům Forza a agentura Oklamčák Production, dohodly s televizí Joj. Informoval o tom server Mediálne.sk.

K TÉMATU: Česká Miss se stěhuje z ČT a Novy na Primu, bude i ve VIP zprávách

Vzhledem k tomu, že TV Markíza nečekaně změnila obchodní podmínky, rozhodli jsme se jednat s představiteli televize Joj, které považujeme za rovnocenné partnery. Jejich flexibilita a vysoká profesionalita jsou pro nás zárukou toho, že divák změnu nijak nepocítí a může se těšit na večer plný ženské krásy a půvabu, sdělila v tiskové zprávě o přechodu Miss Slovensko na televizi Joj výkonná ředitelka produkčního domu Forza Silvia Bastyr.

Markíza přichází o vysílání slovenské Miss po patnácti letech, od roku 1996 až do loňska ji vysílala každý rok. Ano, můžeme potvrdit, že neodvysíláme program Miss Slovensko, což nás mrzí, ale nedohodli jsme se na obchodních podmínkách s vlastníkem licence, řekla serveru Mediálne.sk mluvčí Markízy Oľga Dúbravská. Podle webu jde o jeden z následků úsporných opatření, které Markíze nařídil prezident CME Adrian Sarbu. Galavečer Miss Slovensko je podle Joj přesune z Bratislavy do Popradu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.