Hlavní navigace

Česká televize nabídne od 2. června SMS zpravodajství

Sdílet

30. 5. 2008

Počínaje 2. červnem spouští zpravodajský kanál ČT24, resp. jeho webové stránky, textové zpravodajství pomocí SMS zpráv. Veřejnoprávní televize se tak snaží zaujmout diváka a připravuje se na příchod nového digitálního kanálu Z 1, který odstartuje v neděli úderem devatenácté hodiny. Každý, kdo si službu aktivuje, tak má jistotu, že 24 hodin denně bude informován o všech důležitých a závažných událostech z domova, ze světa i ze sportu, řekl při této příležitosti mluvčí ČT Ladislav Šticha.

V nabídce lze volit ze dvou základních kategorií – všeobecné a sportovní zpravodajství. První kategorie zahrnuje zásadní zprávy z domova, z regionů, ze světa, ekonomiky, kultury a dopravy, druhá varianta služby zahrnuje zpravodajství ze sportu. Jejím hlavním obsahem jsou důležité domácí i zahraniční sportovní výsledky, úspěchy českých sportovců na mezinárodním poli, události a rozhodnutí z exekutivy důležitých sportovních asociací apod.

Content tip témata

Všeobecné zpravodajství se aktivuje zasláním SMS ve tvaru: CT Z na telefonní číslo 900 11
Sportovní zpravodajství se aktivuje zasláním SMS ve tvaru: CT S na telefonní číslo 900 11

Objednávku služby odběrateli automaticky a zdarma potvrdí kontrolní SMS zpráva. Tu je třeba ještě potvrdit textovou zprávou ve tvaru CT A na číslo 900 11. Cena jedné příchozí zprávy je 1,50 včetně DPH.