Hlavní navigace

Česká televize nabídne od 2. června SMS zpravodajství

30. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 5. 2008

Počínaje 2. červnem spouští zpravodajský kanál ČT24, resp. jeho webové stránky, textové zpravodajství pomocí SMS zpráv. Veřejnoprávní televize se tak snaží zaujmout diváka a připravuje se na příchod nového digitálního kanálu Z 1, který odstartuje v neděli úderem devatenácté hodiny. Každý, kdo si službu aktivuje, tak má jistotu, že 24 hodin denně bude informován o všech důležitých a závažných událostech z domova, ze světa i ze sportu, řekl při této příležitosti mluvčí ČT Ladislav Šticha.

V nabídce lze volit ze dvou základních kategorií – všeobecné a sportovní zpravodajství. První kategorie zahrnuje zásadní zprávy z domova, z regionů, ze světa, ekonomiky, kultury a dopravy, druhá varianta služby zahrnuje zpravodajství ze sportu. Jejím hlavním obsahem jsou důležité domácí i zahraniční sportovní výsledky, úspěchy českých sportovců na mezinárodním poli, události a rozhodnutí z exekutivy důležitých sportovních asociací apod.

BRAND

Všeobecné zpravodajství se aktivuje zasláním SMS ve tvaru: CT Z na telefonní číslo 900 11
Sportovní zpravodajství se aktivuje zasláním SMS ve tvaru: CT S na telefonní číslo 900 11

Objednávku služby odběrateli automaticky a zdarma potvrdí kontrolní SMS zpráva. Tu je třeba ještě potvrdit textovou zprávou ve tvaru CT A na číslo 900 11. Cena jedné příchozí zprávy je 1,50 včetně DPH.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).