Hlavní navigace

Česká televize plánuje výstavbu dalších více než dvou desítek dokrývačů

25. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
25. 8. 2010

SEZNAM UVNITŘ Diváci po celé České republice se mohou těšit na to, že veřejnoprávní televize postaví dalších 22 digitálních dokrývačů. Půjde nejen o již avizované lokality, mezi nimiž nechybí Děčín – Popovický vrch, Šluknov – vrch Pytlák, Ústí nad Labem – Vaňov a Velký Šenov – Ječný vrch, ale také další oblasti. Do konce září letošního roku bude vystavěno osm nových dokýrvačů.

MM_SS3

DOKUMENT: Seznam digitálních dokrývačů, které spustí Česká televize (PDF, 181 kB)

Do konce září vznikne osm dalších, a to ve Frýdlantu v Čechách, Hejnicích, Husinci, Jindřichovicích pod Smrkem, Loučovicích, Týnu nad Vltavou, Volarech a Zdíkově. Nejpozději na konci října přibude šest digitálních opakovačů v Havlíčkově Brodu, Choceradech, Ledči nad Sázavou, Sázavě, Třebíči i Velkém Meziříčí a nejpozději v závěru listopadu Česká televize zprovozní čtyři digitální vysílače malého výkonu ve Svitavách, Valašském Meziříčí, Vsetíně a Žďáru nad Sázavou, upozornil Štěpán Janda z tiskového oddělení veřejnoprávní­ho média.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.