Hlavní navigace

Česká televize připravuje další speciály Otázek Václava Moravce

1. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 9. 2008

Česká televize odvysílá v nejbližší době další speciály svého nejpopulárnějšího diskusního pořadu Otázky Václava Moravce. Ty nejbližší chystá na 25. září z Ostravy, další pak 2. října z Kladna, 9. října z Brna a 16. října z Prahy. ČT se přiklonila k zvláštním vydáním, protože se blíží volby do krajských zastupitelstev a také volby v třetině senátních obvodů. V diskusích se střetnou lídři kandidátek nejsilnějších politických stran v daném regionu.

Jak se uvádí na zpravodajském serveru ČT24.cz, jako místa konání speciálů byla vybrána záměrně krajská města největších krajů v ČR. Třech z nich, ostravského, kladenského a brněnského, se budou moci zúčastnit i diváci. Čtvrtý speciál se bude vysílat z tradičního pražského studia, odkud ČT vysílá např. i další publicistické pořady jako 168 hodin, Reportéři ČT a další. Zde už nebudou přítomni diváci a parlamentní strany mají možnost do tohoto speciálu vyslat reprezentanta, kterého pokládají za tvář svojí strany pro krajské volby.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.