Hlavní navigace

Česká televize spustila dalších pět webů pro své pořady

21. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 2. 2011

Další pořady České televize dostaly vlastní webové stránky. Serveru DigiZone.cz to prozradil šéf sekce Nová média Milan Fridrich. Jde konkrétně o Vysokou hru, Znamení koně, Den D, 20 filmových sezón a Komiky na jedničku. Diváci se mohou těšit například na vysílání těchto pořadů po internetu, videobonusy, rozhovory s herci, pravidla a rady pro podnikatele (Den D), kvízy, soutěže a řadu dalšího doplňkového materiálu.

Marketing Meeting balicek

K TÉMATU: Magazín Sama doma dostal vlastní webové stránky. Plánují se další

Vysokou hru si přitom mohou vyzkoušet ve stejnojmenné on-line soutěži právě i návštěvníci webových stránek České televize. Kromě informací o pravidlech a vysílacích časech a bonusových materiálů si zde návštěvníci mohou sami vyzkoušet, jaké je to odpovídat na záludné otázky z nejrůznějších oblastí a vsadit na své vědomosti virtuálních milion korun, řekl DigiZone.cz Fridrich. Nejlepší internetoví soutěžící pak dostanou možnost zahrát si v tomto pořadu přímo na živo, tedy ve studiu s Petrem Šiškou.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).