Hlavní navigace

Česká televize spustila hybridní aplikaci Nejchytřejší Čech pro Smart TV

11. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejchytřejšího Čecha II. představuje Česká televize jako druhou řadu velkolepé soutěže, ve které se divákům opět představí pohotový moderátor Roman Šmucler a pouliční vědec Jiří Havelka.

Novou aplikaci „Nechytřejší Čech“, která vystřídala nedávno vyřazený „StarDance“, zařadila do svého hybridního menu Česká televize. Jak již název napovídá, novinka je napojena na druhou řadu populární soutěže, která se v sobotu uvedla jako vítězný pořad po 20. hodině a u dospělého publika porazila i oscarový snímek Gravitace. Nejchytřejší Čech je aplikací, v níž si může každý majitel chytrého televizoru, případně set-top-boxu, zasoutěžit a na konci se tak dostat za odměnu k bonusovým materiálům z pořadu. Česká televize pro změnu získá další způsob, jak donutit diváky k aktivnímu využívání této technologie.

MM socky3

Hybridní aplikace České televize s názvem Nejchytřejší Čech
Autor: repro foto HbbTV České televize

Hybridní aplikace České televize s názvem Nejchytřejší Čech

ČTĚTE TAKÉ: Oscarová Gravitace na Nejchytřejšího Čecha nestačila, vyhrála ale u mladších diváků

Nejchytřejšího Čecha II. představuje Česká televize jako druhou řadu velkolepé soutěže, ve které se divákům opět představí pohotový moderátor Roman Šmucler a pouliční vědec Jiří Havelka. V nových rafinovaných nástrahách bude muset 24 soutěžících opět osvědčit svoji chytrost, výdrž, soustředění, odolnost vůči stresu a nově i vědomosti. Ze čtyř sobotních večerů vyjdou čtyři finalisté, kteří se ve velkém finále utkají o titul Nejchytřejšího Čecha a milion korun ve zlatých dukátech, láká diváky veřejnoprávní médium z Kavčích hor. ČT touto cestou dále nabízí divákům například archiv iVysílání, TV program nebo HD teletext.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.