Hlavní navigace

Vysílání České televize v neděli opět ožije digitalizací

25. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 322915
25. 9. 2009

Veřejnoprávní kanál ČT1 odvysílá již tuto neděli v 16:35 další díl speciálu Žijeme digitalizací. Ten bude z pochopitelných důvodů zaměřen na Plzeňsko, kde se již za několik dnů vypíne analogové terestrické televizní vysílání. Reprízu budou moci diváci vidět na programu ČT2 následující den od 2:05. Speciál České televize bude mít 35 minut a měl by odpovědět na všechny otázky spojené s přechodem na digitální vysílání.

Do studia přijdou o tématu promluvit technický ředitel České televize Rudolf Pop a vedoucí projektu Digitalizace ČT Pavel Hanuš. Dalšími hosty budou vedoucí útvaru hlavního inženýra ČT Ivo Procházka a systémový inženýr Karel Moulík. Přítomný by měl být i národní koordinátor české digitalizace Zdeněk Duspiva, který seznámí diváky s dosavadním průběhem a výsledky informační kampaně k digitalizaci i s jejími dalšími kroky. ČT po odvysílání pořad umístí také pochopitelně na svůj web www.ivysilani.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).