Hlavní navigace

Česká televize začala natáčet pohádky na zimu. Budou v HD

5. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 8. 2010

Veřejnoprávní médium z Kavčích hor rozjelo v těchto dnech natáčení pohádek, které uvidí diváci v zimních měsících, především pak v době vánoční. Diváci se tak mohou těšit například na Školu princů, Vodníka a Karolínku, Micimutr nebo Kouzelnou tetičku Valentýnku. Co se týká herců, půjde mimo jiné o Libuši Šafránkovou, Vojtu Dyka, Jiřího Bartošku, Pavla Lišku, Jiřího Lábuse, Martina Dejdara a mnohé další.

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Pawlovská na ČT skončila. Výroba Mamba show nebude pokračovat

Škola princů bude vyprávět o princi Petrovi, který je tak velký a naivní dobrák, až celý dvůr dospěje k názoru, že jako budoucí vládce by nemohl na trůně obstát. Proto se rozhodnou jej vyslat do Školy princů mezi ambiciózní vrstevníky. Vodník a Karolínka pro změnu budou lákat na pohádku plnou písniček, která se natáčí v Hoslovickém mlýně a vypráví o vodnickém prokletí a o záludných intrikách Karolínčina odmítnutého nápadníka Libora. Micimutr pak bude pohádkou s klasickými rysy, kde nebudou chybět princezna a drak a také statečný loutkař. O Kouzelné tetičce Valentýnce toho ČT zatím příliš neprozradila. Mělo by jít však o pátrání po zmizelém baronovi.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).