Hlavní navigace

Česká televize zařazuje další retro: Sanitka, Arabela i Slovácko sa nesúdí

7. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 3. 2011

Diváci České televize budou moci v následujících týdnech opět zavzpomínat na některé starší seriály. Po Nemocnici na kraji města nebo Četnických humoreskách odvysílá ČT 1 také Sanitku, Arabelu a Slovácko sa nesúdí. První dva seriály bude vysílat veřejnoprávní médium v podvečer, druhý pak jednou týdně dopoledne před Poledními událostmi.

ČTĚTE TAKÉ: Dva nové původní seriály po Novém roce na ČT 1: Znamení koně a 4Teens

Úvodní díl seriálu Slovácko se nesúdí, které je komediálním cyklem na motivy knížky Zdeňka Galušky, se na obrazovce ČT 1 objeví ve čtvrtek 17. března od 11:10, další díl pak ve stejnou dobu přesně za sedm dní. Nejatraktivnější novinkou v programu bude pravděpodobně seriál Sanitka, který nahradí Nemocnici na kraji města – nové osudy, jejichž poslední díl se na obrazovce objeví v úterý 22. března. Arabelu pak nasadí Česká televize na pátek. První díl poběží 25. března v 18:10 místo komediálního seriálu BBC Na kus řeči se zvířaty.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).