Hlavní navigace

Česká televize zatím neplánuje vysílání přes mobilní telefon iPhone

15. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 3. 2010

Veřejnoprávní televize prozatím neplánuje, že by po vzoru komerčního zpravodajského kanálu Z1 vstoupila se svým vysíláním do mobilních telefonů iPhone. Serveru DigiZone.cz to řekl redaktor tiskového oddělení ČT Štěpán Janda. Vysílání České televize pro mobilní telefony už je k dispozici v nabídkách společností Telefónica O2 (služba O2 Active – všechny programy ČT) a T-Mobile, uvedl Janda.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: ČT 24 zprovoznila novou aplikaci speciálně pro majitele iPhonů

Redaktor však potvrdil, že není v budoucnu expanze do iPhonů vyloučena. Další rozšíření v této oblasti již nějakou dobu řešíme, nikoliv však na základě kroků jiných vysílatelů, dodal Štěpán Janda. Česká televize však pro tyto mobilní telefony provozuje speciální verzi svého portálu www.ct24.cz. S touto aplikací je možné sledovat webové zpravodajství ČT 24 z mobilního telefonu v podstatě kdekoli a kdykoli. Velkou výhodou naší aplikace je rychlost a intuitivní ovládání, uvedl při příležitosti jejího představení ředitel zpravodajství Milan Fridrich.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.