Hlavní navigace

České Radiokomunikace spustily nový web, změnily se i výluky vysílačů

Lukáš Polák

Operátor podle vyjádření mluvčí Petry Miterové pro DigiZone.cz neustále pracuje na inovacích nejen v oblasti produktů a technologií, ale i na své prezentaci navenek.

Doba čtení: 1 minuta

České Radiokomunikace, dominantní poskytovatel vysílacích služeb na území naší republiky, spustil od listopadu novou podobu svých webových stránek www.radiokomunikace.cz. Web dostal modernější design a drobnou úpravou prošly i některé položky, které budou bezpochyby zajímat i naše čtenáře. Jednou z nich jsou výluky vysílačů. Rozdíl je nyní v tom, že rozhlasové a televizní výluky byly na oddělených stránkách. Nyní jsou dohromady. Díky použitému fontu a grafice by se však návštěvník neměl v této sekci ztratit.

ČTĚTE TAKÉ: Průzkum pro Radiokomunikace: Většina diváků stále sleduje klasickou televizi

České Radiokomunikace neustále pracují na inovacích nejen v oblasti produktů a technologií, ale i na své prezentaci navenek. Nový web ČRa reflektuje moderní design a trendy, které se v online prostoru stále více prosazují. Nová struktura by měla přinést přehlednost, přátelštější užívání a lépe reflektovat vazby v portfoliu nabízených služeb, sdělila DigiZone.cz tisková mluvčí operátora Petra Miterová. České Radiokomunikace kromě de facto technického zajištění chodu multiplexů 1, 2 a 3 spravují mimo jiné i Regionální síť 8 s více než 50% zásahem populace a Regionální síť 12 pro Prahu a střední Čechy.

Našli jste v článku chybu?