Hlavní navigace

Česko reprezentuje staronový portál Czech.cz

Jan Ambrož

Česká republika má ode dneška novou webovou prezentaci. Ministerstvo zahraničních věcí totiž spustilo renovované stránky www.czech.cz. Server má být určen hlavně zahraničním turistům. V současnosti má tři jazykové mutace – českou, anglickou a německou. Další se plánují. Portál Czech.cz rozhodně není na Internetu nováčkem. Jeho dosavadní podoba a hlavně aktuálnost informací však Česku dělaly spíše ostudu. (Aktuálně.cz)

Česká republika má ode dneška novou webovou prezentaci. Ministerstvo zahraničních věcí totiž spustilo renovované stránky www.czech.cz. Server má být určen hlavně zahraničním turistům. V současnosti má tři jazykové mutace – českou, anglickou a německou. Další se plánují.

Portál Czech.cz rozhodně není na Internetu nováčkem. Jeho dosavadní podoba a hlavně aktuálnost informací však Česku dělaly spíše ostudu. (Aktuálně.cz)

Našli jste v článku chybu?
13. 7. 2006 12:59
Koukám, že si konečně úředníci na MZ našli místo, kam mohou plácnout to příšerné logo ČR ;-)
13. 7. 2006 13:39
Tak nejen ze jsou grafy diletantsky ve flashi, ale jeste navic jsou v nich i v nemecke a anglicke verzi webu vsechny texty v cestine. Koukam ze zase verejna soutez dopadla tak, ze stat nakoupil zmetek. Validita place, nekdo zapomel na = a ani si to po sobe nezkontroloval >> alt"zavřít" Pouzivani pevnych mezer je chvalihodne, ale takto se miji ucinkem >> z  družic Take mi prijde usmevne, ze navstevnost se meri pres google analytics. Proste navrh huj a vespod fuj.