Hlavní navigace

Česko-slovenská platforma Skylink se dnes rozšíří o Leo TV

24. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 9. 2008

Satelitní platforma Skylink, kterou spolu nově tvoří společnosti Trade&Technology a Towercom, se obohatí již dnes večer o první český hard-core kanál Leo TV, ač bylo zařazení do nabídky distributorů avizováno až k 1. říjnu. Připojení Leo TV by mělo být realizováno ještě dnes před zahájením vysílání, tedy před 22. hodinou, řekl serveru DigiZone.cz Jaromír Glisník ze společnosti Trade&Technology. Leo TV získá automaticky každý, kdo je abonentem balíčku MULTI.

TISKOVÁ ZPRÁVA: Skylink rozšiřuje balíček MULTI (DOC, 172 kB)

ICTZ23

1. října vstupuje v platnost také nový ceník placených programů Skylink. Poplatky za MULTI pro slovenské zákazníky byly zvýšeny na úroveň českých cen. Tato změna odráží skutečnost, že náklady na programy a distribuci balíčku MULTI jsou pro obě země shodné. Ceny přístupových karet Skylink na Slovensku byly v letošním roce již dvakrát výrazně sníženy a dnes odpovídají cenám TT Karet v České republice.

Parametry příjmu Leo TV: Astra 23.5 st. vých., frekv. 11992/H, SR 27500, FEC 3/4

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.