Hlavní navigace

Česko-slovenská verze Fashion TV rozšířila satelitní distribuci

Lukáš Polák

Stanici už několik let na našem trhu vede někdejší dramaturgyně a kreativní producentka slovenské televize Markíza Gabriela Drobová. Program je na satelitu nyní k dispozici hned dvakrát.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V nabídce satelitní služby Digi TV pro Českou republiku a Slovensko se objevila v průběhu včerejška nově lokalizovaná verze lifestylového a módního kanálu Fashion TV. Klientům operátora je dostupná na původní programové pozici po anglicko-jazyčné mutaci tohoto programu. Fashion TV Czech and Slovak přebírá vysílání mezinárodní verze a doplňuje ho o vlastní pořady, mimo jiné Face of Fashion TV, Fashion VIP nebo Fashion Backstage. Webové stránky stanice jsou k dispozici na http://tvfashion.eu/, kde je také volně zpřístupněný on-line stream.

WT100 tip mezinárodní

Z ARCHIVU: Česko-slovenská Fashion TV začne vysílat od 1. října ve vysokém rozlišení

Baví vás nejnovější móda a potrpíte si na fashion vychytávky? Fascinuje vás nablýskaný svět módních show a toužíte být alespoň na chvíli jeho součástí? Sledujte nejúspěšnější lifestylovou televizi na světě Fashion TV! láká potenciální diváky na svém webu lifestylová a módní televize, kterou už několik let na našem trhu vede někdejší dramaturgyně a kreativní producentka televize Markíza Gabriela Drobová. Česko-slovenská verze Fashion TV je z orbitu nyní dostupná hned dvakrát – kromě kódovaného signálu na satelitu Thor (Digi TV), také volně prostřednictvím družice Eutelsat 16A (Antik Sat).