Hlavní navigace

Česko-slovenská verze Fashion TV rozšířila satelitní distribuci

16. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanici už několik let na našem trhu vede někdejší dramaturgyně a kreativní producentka slovenské televize Markíza Gabriela Drobová. Program je na satelitu nyní k dispozici hned dvakrát.

V nabídce satelitní služby Digi TV pro Českou republiku a Slovensko se objevila v průběhu včerejška nově lokalizovaná verze lifestylového a módního kanálu Fashion TV. Klientům operátora je dostupná na původní programové pozici po anglicko-jazyčné mutaci tohoto programu. Fashion TV Czech and Slovak přebírá vysílání mezinárodní verze a doplňuje ho o vlastní pořady, mimo jiné Face of Fashion TV, Fashion VIP nebo Fashion Backstage. Webové stránky stanice jsou k dispozici na http://tvfashion.eu/, kde je také volně zpřístupněný on-line stream.

Cloud23

Z ARCHIVU: Česko-slovenská Fashion TV začne vysílat od 1. října ve vysokém rozlišení

Baví vás nejnovější móda a potrpíte si na fashion vychytávky? Fascinuje vás nablýskaný svět módních show a toužíte být alespoň na chvíli jeho součástí? Sledujte nejúspěšnější lifestylovou televizi na světě Fashion TV! láká potenciální diváky na svém webu lifestylová a módní televize, kterou už několik let na našem trhu vede někdejší dramaturgyně a kreativní producentka televize Markíza Gabriela Drobová. Česko-slovenská verze Fashion TV je z orbitu nyní dostupná hned dvakrát – kromě kódovaného signálu na satelitu Thor (Digi TV), také volně prostřednictvím družice Eutelsat 16A (Antik Sat).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).