Hlavní navigace

Česko-slovenské MTV už má na Facebooku přes tisíc fanoušků

30. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 10. 2009

Lifestylově-hudební kanál MTV, který v České republice a na Slovensku odstartuje 29. listopadu, má již svou skupinu také na komunitním portálu Facebook. Tu vytvářejí fanoušci této televize, koordinaci projektu však má na starosti televize Nova. Serveru DigiZone.cz to sdělila mluvčí české komerční jedničky Michaela Fričová.

ČTĚTE TAKÉ: Web české MTV už nejen odpočítává, ale také informuje

Stejně jako na ostatních skupinách nebo stránkách Facebooku i na té od MTV, která je trochu mylně označená pouze jako Czech (nikoliv tedy také Slovakia), setkají se záložkami jako Zeď, Informace, Fotky, Pole a Poznámky. Jako profilový obrázek používá tato televize reklamu na evropské hudební ceny MTV, které se již za několik dní konají v německém Berlíně. Oproti konkurenčnímu Óčku má ale tento kanál co dohánět. Televize z rodiny Mafra media dokázala zaujmout už přes 21 tisíc lidí. I číslo, kterého dosáhlo MTV, však lze považovat za úspěch, a to proto, že ještě nezahájila své vysílání.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).