Hlavní navigace

Česko-slovenské MTV získalo satelitní licenci

10. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 9. 2009

Hudební kanál MTV pro Českou a Slovenskou republiku už může zahájit vysílání prostřednictvím družice. Na své posledním zasedání o tom rozhodla Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Server DigiZone.cz o tom informovala její předsedkyně Kateřina Kalistová a informaci potvrdila mluvčí Novy Michaela Fričová. Společnost CET 21 získala licenci na období 12 let.

KL22 hlasovani

STÁLÝ TEXT: Vše o projektu MTV Czech

MTV bude dostupné výhradně přes satelit, v kabelových rozvodech a prostřednictvím IPTV. Zemské digitální vysílání neplánuje. Vysílat bude od začátku 24 hodin denně a na zajímavé programy se mohou těšit především mladší divácké ročníky. Kromě hudby tuzemských i zahraničních zpěváků a kapel na ně čekají i zábavné programy, reality show nebo seriály, uvedla Nova nedávno na svém zpravodajském serveru tn.cz. Podrobnosti nemůžu v tuto chvíli sdělit, dodala pro DigiZone.cz Fričová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.