Hlavní navigace

Česko-slovenský Digi Sport oslavil dva roky vysílání. Dostal novou grafiku i logo

19. 8. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Lokalizovaná verze Digi Sportu připravuje pro své diváky také několik programových novinek. Nabídnout jim chce například i sportovně-politickou talkshow.

14. srpna tomu byly přesně dva roky, kdy se k zákazníkům satelitní služby Digi TV na obrazovkách poprvé objevila lokalizovaná verze kanálu Digi Sport pro Českou a Slovenskou republiku. Při této příležitosti dostala stanice včera kompletně nový grafický vizuál a také logo. Tato významná novinka je podle zástupce provozovatele spojena s řadou změn v programu, ve struktuře i personálním obsazení. Autorem grafiky je anglická společnost Kemistry, mezi jejíž klienty patří například CNN, BBC, Channel 4 nebo Discovery Networks.

Nové logo kanálu Digi Sport v jeho česko-slovenské verzi.
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Nové logo kanálu Digi Sport v jeho česko-slovenské verzi.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Majitel kanálu Digi Sport odvolal jeho šéfa Šišoláka. Nesdílel prý stejné názory

V novém logu zůstala zachována modrá barva, která je charakteristickou pro tuto stanici. Nový identifikátor kanálu má působit diskrétněji a přinést modernější prvky, avšak zachovat nezaměnitelnost stanice v porovnání s ostatními programy tohoto typu v Evropě. Nově se v logu objevila také fialová barva, se kterou už televize pracuje delší dobu. Největší devízou našeho kolektivu je, že si naši zaměstnanci postavili a vybudovali svou televizi doslova vlastníma rukama, myslí si její šéfredaktor Zdenko Ryšavý.

Digi Sport používá nové logo a grafiku také na svém webu.
Autor: Repro foto webu Digi Sportu

Digi Sport používá nové logo a grafiku také na svém webu.

ROZHOVOR Z ARCHIVU: Chceme výrazně posílit svou pozici na českém trhu, říká šéf kanálu Digi Sport

Učíme se z vlastních chyb a za dva roky jsme se naučili převzít odpovědnost za svá rozhodnutí, doplnil Ryšavý, který dále označil mladé redaktory a komentátory za budoucí sportovní experty. Diváci je milují a sportovní rodina je začíná respektovat, vyjádřil pochvalu směrem ke svému týmu šéfredaktor kanálu Digi Sport Česko a Slovensko. Přesto vidí Zdenko Ryšavý ještě určité rezervy. Dokonalost je chválabohu veličina nekonečná, uvedl Ryšavý. Vysílání je dle jeho názoru nutné stále zlepšovat, šperkovat a přinášet v něm nové pořady.

Cloud23

Původní logo, které používal Digi Sport do 17. srpna 2012.
Autor: Digisport.hu

Původní logo, které používal Digi Sport do 17. srpna 2012.

ČTĚTE TAKÉ: Kanál Digi Sport v dohledné době na satelitu v HD kvalitě nebude

Pro další sezónu se chce Digi Sport pokusit o získání italské, případně francouzské fotbalové ligy, novinkami budou španělský a italský pohár. Do hry však vstupují i další sporty. K švédské hokejové lize přibyl klubový turnaj European Trophy. Diváci mohou počítat i nadále s házenkářskou Champions League. Fanoušky domácího fotbalu chce stanice potěšit týdeníkem o Corgoň lize. Nebude chybět ani talkshow k anglické Premier League, a to vždy po jejím skončení. Problémy výchovy sportovců a jejich financování má rozkrýt sportovně-politická talkshow.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).