Hlavní navigace

Česko-slovenský Disney Channel dostal nový web, sjednotil vizuál se zahraničními verzemi

24. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED – Koncem loňského roku se dočkal Disney Channel vlastního YouTube kanálu, kam jsou umisťována také videa v HD kvalitě, některá z nich jsou lokalizována i do češtiny.

Tematický kanál Disney Channel ve verzi pro Českou republikuSlovensko se může od minulého týdne pochlubit novými webovými stránkami. Ty mohou zájemci najít na adrese: http://www.disney.cz/disney-channel/. Webové stránky jsou plně lokalizovány do češtiny a poutají prostřednictvím přepínatelného menu na nejznámější formáty stanice, mimo jiné seriály Jessie, Violetta, Austin a Ally; Hodně štěstí, Charlie a řadu dalších. Na webu nechybí také programové schéma stanice, které obsahuje i informace o některých operátorech, jež tuto stanici mají ve své nabídce (UPC Česká republika, SkylinkDigi TV).

BRAND23 Workshop

Nový web Disney Channel v ČR a na Slovensku používaný od března 2014. Obrázek lze zvětšit.
Autor: Autor: repro foto Disney.cz

Nový web Disney Channel v ČR a na Slovensku používaný od března 2014. Obrázek lze zvětšit.

ČTĚTE TAKÉ: Dočká se Disney Channel nového grafického kabátu? Němci už ho používají

Zájemci si mohou na webu zahrát i několik jednoduchých her. Položku najdou v menu dětští diváci jednoduše. Jsou zde pouze tři a Hry jsou hned na první pozici. Na své by si mělo přijít jak nejmladší, tak i starší publikum tohoto programu. K dispozici jsou tu například hry Mickeyho zásilková služba, Fire and Ice nebo Jessiino dobrodružství. Na sociální síti Facebook má stanice přes čtyři tisíce fanoušků, což je slušné číslo na to, že jde výhradně o kanál dostupný prostřednictvím placených služeb. Nový web je vytvořený po vzoru ostatních zemí, kde je Disney Channel dostupný, například ve Velké Británii nebo Polsku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).