Hlavní navigace

Český blog Googlu se rozdělil na tři tématické sekce

17. 2. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Google tématicky rozdělil svůj oficiální český blog, který čtenáři najdou už od léta 2007 na adrese http://google-cz.blogspot.com. Nově jsou k dispozici tři samostatné sekce cílené na různé skupiny čtenářů: Pro uživatele (RSS) – novinky o službách pro širokou veřejnost, tipy k jejich obsluze.  Pro byznys (RSS) – články k reklamním službám a službám pro byznys.  Pro vývojáře (RSS) – informace o technologiích pro vývojáře (třeba o API). 

Google tématicky rozdělil svůj oficiální český blog, který čtenáři najdou už od léta 2007 na adrese http://google-cz.blogspot.com. Nově jsou k dispozici tři samostatné sekce cílené na různé skupiny čtenářů:

  • Pro uživatele (RSS) – novinky o službách pro širokou veřejnost, tipy k jejich obsluze. 
  • Pro byznys (RSS) – články k reklamním službám a službám pro byznys. 
  • Pro vývojáře (RSS) – informace o technologiích pro vývojáře (třeba o API). 

Čtenáři blogu si teď můžou odfiltrovat články podle toho, co je zajímá. Stejně lehce mohou teď filtrovat ti z vás, kdo odebírají náš RSS/Atom kanál, hlásí Filip Hráček z českého Googlu.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).