Hlavní navigace

Český Got Talent odstartuje v září. V porotě bude i Kraus a Bílá

18. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 5. 2010

DOPLNĚNO Federální talentová show Česko Slovensko má talent na televizi Prima a slovenské TV Joj začne v září. Podle Andrey Gavačové, regionální manažerky ze společnosti FremantleMedia, která je vlastníkem licence pro tento formát, byl boj o tento pořad mezi českými a slovenskými televizemi obrovský. Osobně jsem takový boj ještě ve své profesní kariéře nezažila, uvedla Gavačová na dnešní společné tiskové konferenci Primy a Joj v Praze. Prima počítá s nasazením soutěže do nedělních večerních časů od osmi hodin.

K TÉMATU: Jan Kraus jako moderátor talentové show? Jedná s ním Prima

MM socky3

V soutěži však nepůjde jen o talent, ale také o energii soutěžících. Prima počítá s tím, že pořad dosáhne stejného úspěchu jako Got Talent v jiných zemích. Myslíme si, že tato show už mohla být v Čechách dávno, ale teď je ten správný čas ji uvést, konstatoval ředitel televize Prima Marek Singer. Češi jsou mimořádní, co se týká talentu, a věřím, že to předvedou, uvedla Gavačová z FremantleMedia. Mezi porotci soutěže zasednou i moderátor Jan Kraus a zpěvačka Lucie Bílá.

Nabídku jsem si vybral, protože byla ze všech nejlepší, uvedl populární bavič, kterého aktuálně můžeme vidět každý pátek večer na prvním programu České televize v jeho pořadu Uvolněte se, prosím. Třetím porotcem bude Jaro Slávik, který se mimo jiné podílel na přípravě koncertu zpěvačky Madonny v Moskvě a má zkušenosti jako výkonný ředitel společností EMI nebo Warner Music. Vítěz soutěže Česko Slovesko má talent získá sto tisíc eur a angažmá v Las Vegas. Od zítřka začne road show ke Got Talentu: tři černé cadillacy budou propagovat výhru v soutěži, práci v Las Vegas. Castingy do Talentu začnou za deset dní a podrobnosti přinesou upoutávky na obrazovce obou stanic.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.