Hlavní navigace

Český rozhlas představil novou aplikaci pro iPhone

3. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Český rozhlas od dnešního dne majitelům mobilních telefonů iPhone a přehrávačů iPod Touch nabízí novou aplikaci s názvem Zprávy ČRo. Aplikace přináší obsah stránek zpravy.rozhlas.cz. Součástí většiny článků jsou i informace ve zvukové podobě – reportáže přímo z místa či celé rozhovory, na jejichž základě zprávy vznikají. Ty je možné v aplikaci poslouchat v integrovaném přehrávači.

Český rozhlas od dnešního dne majitelům mobilních telefonů iPhone a přehrávačů iPod Touch nabízí novou aplikaci s názvem Zprávy ČRo. Aplikace přináší obsah stránek zpravy.rozhlas­.cz.

Součástí většiny článků jsou i informace ve zvukové podobě – reportáže přímo z místa či celé rozhovory, na jejichž základě zprávy vznikají. Ty je možné v aplikaci poslouchat v integrovaném přehrávači.

Například listování mezi zprávami je možné nejen pomocí šipek, ale pouhým tažením prstu. To samé platí například pro základní navigační lištu, dodává Kateřina Křenová, vedoucí internetového zpravodajství Českého rozhlasu.

Na druhou stranu má naše aplikace i prvky, které nejsou tak běžné. Například pouhým dotykem na hlavičku ‚zpravy.rozhlas.cz‘ se uživatelé odkudkoli dostanou na homepage, představuje jednu z funkcionalit vedoucí redakce internetového zpravodajství.

CIF - osobnosti

Český rozhlas už v lednu představil inovovanou aplikaci pro poslech živého vysílání všech svých stanic.

Zdroj: Český rozhlas

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).