Hlavní navigace

Český rozhlas spustil multimediální portál

11. 10. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Český rozhlas včera spustil na adrese www.rozhlas.cz/multimedia nový multimediální portál nabízející návštěvníkům i videoreportáže. Do obrazové podoby jsou zpracovávány například krátké reportáže ČRo Leonardo, pravidelný pořad Vstupte!, který představuje osobnosti české vědy, či aktuality z kulturního a společenského života, vysvětluje mluvčí Českého rozhlasu Ladislav Pavlík.

Český rozhlas včera spustil na adrese www.rozhlas.cz/mul­timedia nový multimediální portál nabízející návštěvníkům i videoreportáže. Do obrazové podoby jsou zpracovávány například krátké reportáže ČRo Leonardo, pravidelný pořad Vstupte!, který představuje osobnosti české vědy, či aktuality z kulturního a společenského života, vysvětluje mluvčí Českého rozhlasu Ladislav Pavlík.

Návštěvníci se dále budou moci podívat na přímý přenos z tiskových konferencí nebo s pomocí webkamer nahlédnout do studia stanice Leonardo. (DigiZone.cz)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).