Hlavní navigace

Čeští rockeři budou mít vlastní hudební televizi u kabelových operátorů

19. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 1. 2012

České republice odstartuje další ryze domácí hudební televize. Po Óčku, Retro Music Television a Muzice CS se dočkají tentokrát milovníci tvrdší muziky – rocku. Žádost o vydání licence totiž podala společnost Fajn Rock Media, která chce provozovat televizní program s názvem FAJNROCK TV. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) ji na svém posledním zasedání vyhověla.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: Jiří Balvín: Óčko zatím nikdo nekoupil, změny ale chystáme

Licenční podmínky hovoří o šíření prostřednictvím kabelových rozvodů operátorů SELF Servis, T – Systems Czech Republic, SAT – AN CableNet & Multimedia, OrbisNet, JON.cz, EDERA, SATT, Magnalink, Dragon Internet, SELECT SYSTEM, a CATR. Podle základní specifikace má jít o hudební program zaměřený na českou a zahraniční rockovou scénu od 60. let po současnost s časovým rozsahem vysílání 24 hodin denně v češtině. Promo této stanice už je šířeno prostřednictvím serveru www.fajnrock.cz na tomto odkazu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.