Hlavní navigace

Chod Leo TV zajistí několik desítek lidí

1. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 7. 2008

Provoz prvního českého hard-core kanálu Leo TV bude zajišťovat několik desítek lidí. V současné době je stav pracovníků televize naplněn ze 70 až 80 procent. Vyplývá to z informací, které má k dispozici ekonomický deník E15. Jak se uvádí na stránkách Leo TV, televize v současné době shání zaměstnance pro pozice režisér, kameraman nebo web editor. Ve vysílání by se měla objevit také jedna z bývalých moderátorek, kterou znají diváci některé z českých televizí.

KL24

K TÉMATU: První česká erotická televize Leo TV odstartuje už v úterý večer

Leo TV, která patří vydavatelství PK62, jež se specializuje na erotická periodika, bude dostupná v satelitní platformě CS Link a časem také v některých kabelových sítích. Např. jednání s UPC by měla začít v nejbližší době. Podle licence, kterou Leo TV získala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) loni v dubnu, by se tento program měl objevit také v placené digitální televizi přes pevnou telefonní linku od Telefóniky O2, službě O2TV. Kanál odstartuje své vysílání v pátek úderem dvaadvacáté hodiny.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).