Hlavní navigace

Chris Robbins po šesti letech opouští český Vodafone

10. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Český Vodafone přichází o viceprezidenta pro marketing. Chris Robbins totiž míří zpět do Kanady, kde se ujme role viceprezidenta pro prodej a marketing u nového tamního mobilního operátora. Právě z Kanady v roce 2002 do České republiky Chris Robbins přišel – konkrétně od společnosti Rogers AT&T. U českého Vodafonu resp. původně Oskara působil na pozici marketingového ředitele a od roku 2006 vykonával funkci viceprezidenta pro marketing. Jeho nástupce bude jmenován do konce roku. (Tisková…

Český Vodafone přichází o viceprezidenta pro marketing. Chris Robbins totiž míří zpět do Kanady, kde se ujme role viceprezidenta pro prodej a marketing u nového tamního mobilního operátora. Právě z Kanady v roce 2002 do České republiky Chris Robbins přišel – konkrétně od společnosti Rogers AT&T. U českého Vodafonu resp. původně Oskara působil na pozici marketingového ředitele a od roku 2006 vykonával funkci viceprezidenta pro marketing. Jeho nástupce bude jmenován do konce roku. (Tisková zpráva)

A když už jsme téma personálií u Vodafonu nakousli, tak nedávno se Filip Hrubý z pozice tiskového mluvčího přesunul do křesla senior manažera Corporate Communication. Má nyní na starost PR a korporátní komunikaci Vodafonu, aktivity v oblasti společenské odpovědnosti a působení Nadace Vodafone ČR. Novým tiskovým mluvčím byl jmenován Miroslav Čepický, který od roku 2007 působil jako zástupce Filipa Hrubého a dříve pracoval například pro portál Centrum.cz. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).