Hlavní navigace

Chystá Disney Junior vysílání v češtině? Stanice odstartovala v maďarštině

9. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanici Disney Junior na českém a slovenském trhu zastupuje společnost Channels, která má ve svém portfoliu kromě hlavního kanálu Disney Channel například i stanice National Geographic.

Disney Junior, sesterská stanice známějšího Disney Channelu a přímá konkurence kanálu Nick Jr., zahájil od 1. července vysílání v maďarštině. Doposud byla tato stanice dostupná pouze v angličtině. Logicky se tak nabízí otázka, zdali se nepřipravuje lokalizace konečně i pro českého diváka. Odpověď je však bohužel negativní. V této chvíli nemůžeme potvrdit žádné plány ohledně lokalizace TV kanálu Disney Junior do češtiny, sdělil na dotaz redakce DigiZone.cz Radek Zwicker, marketingový manažer společnosti Walt Disney Company pro Českou republiku a Slovensko.

ebf - tip do článku - debata

Z ARCHIVU: Disney Channel přechází na obrazový formát 16:9 a zavádí lokální znělky

Stanici Disney Junior na českém a slovenském trhu zastupuje společnost Channels, která má ve svém portfoliu kromě hlavního kanálu Disney Channel například i stanice National Geographic, Nat Geo Wild, Travel Chennel nebo erotické programy Brazzers TV Europe a Reality Kings TV. Na rozdíl od stanice Disney Channel, která je určena dospělejšímu publiku, je Disney Junior určen divákům od čtyř do osmi let. Jeho výhodou je čtyřiadvacetihodinové vysílání bez reklamních bloků. Mezi nejznámější formáty tohoto programu patří Mickeyho klubík. Objevuje se tu například i Calimero, Kačeří příběhy nebo Auta.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).