Hlavní navigace

Chystá Nova proměnu vizuálu svého sportovního kanálu? Registruje si nové logo

Lukáš Polák

DOPLNĚNO – Záhada nově registrovaného loga by mohla být odhalena na tiskové konferenci k podzimnímu programovému schématu. Původní vizuál používá televize od samotného počátku.

Doba čtení: 1 minuta

Mediální skupina Nova pravděpodobně chystá vizuální proměnu svého tematického a jediného placeného kanálu Nova Sport. Ukazuje na to krok, který nejsledovanější televizní skupina udělala směrem k Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Zde si Nova registrovala novou podobu loga Novy Sport. To zachovává původní název Nova, slovo Sport však už není psáno kurzivou, nýbrž velkým písmem. Systematicky a průběžně se zabýváme modernizací našeho vizuálního stylu kanálů skupiny Nova, reagovala na dotaz redakce DigiZone.cz tisková mluvčí Anna Suchá.

Content 2018 tip Kavka

Logo Nova Sport, která si mediální skupina registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví
Autor: Úřad průmyslového vlastnictví

Logo Nova Sport, které si mediální skupina registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Smíchov od Novy mění programové schéma a také staniční grafiku

Pro Novu by v případě proměny vizuálu šlo už o třetí kanál, který si touto operací v letošním roce prošel. 18. května se v novém „kabátě“ divákům představil vlajkový kanál, tedy samotná televize Nova. Hlavním motivem je nyní takzvaná organická spirála. Od 1. července, tedy od začátku uplynulého měsíce, má upravený vizuál i tematický kanál Smíchov. Proměna vizuálního kabátu Novy Sport by nebyla velkým překvapením, protože jeho původní podobu používá od samého počátku – října 2008. Můžete si ho prohlédnout v této fotogalerii.

Našli jste v článku chybu?