Hlavní navigace

Chystá Nova proměnu vizuálu svého sportovního kanálu? Registruje si nové logo

5. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

DOPLNĚNO – Záhada nově registrovaného loga by mohla být odhalena na tiskové konferenci k podzimnímu programovému schématu. Původní vizuál používá televize od samotného počátku.

Mediální skupina Nova pravděpodobně chystá vizuální proměnu svého tematického a jediného placeného kanálu Nova Sport. Ukazuje na to krok, který nejsledovanější televizní skupina udělala směrem k Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Zde si Nova registrovala novou podobu loga Novy Sport. To zachovává původní název Nova, slovo Sport však už není psáno kurzivou, nýbrž velkým písmem. Systematicky a průběžně se zabýváme modernizací našeho vizuálního stylu kanálů skupiny Nova, reagovala na dotaz redakce DigiZone.cz tisková mluvčí Anna Suchá.

cif - debata 2

Logo Nova Sport, která si mediální skupina registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví
Autor: Úřad průmyslového vlastnictví

Logo Nova Sport, které si mediální skupina registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Smíchov od Novy mění programové schéma a také staniční grafiku

Pro Novu by v případě proměny vizuálu šlo už o třetí kanál, který si touto operací v letošním roce prošel. 18. května se v novém „kabátě“ divákům představil vlajkový kanál, tedy samotná televize Nova. Hlavním motivem je nyní takzvaná organická spirála. Od 1. července, tedy od začátku uplynulého měsíce, má upravený vizuál i tematický kanál Smíchov. Proměna vizuálního kabátu Novy Sport by nebyla velkým překvapením, protože jeho původní podobu používá od samého počátku – října 2008. Můžete si ho prohlédnout v této fotogalerii.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).