Hlavní navigace

Co chystá TV Nova na internetu? Přijďte na NetClub s šéfem online divize CET 21 Pavlem Krbcem

David Slížek

Hostem říjnového NetClubu bude 17.10. ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb CET 21 Pavel Krbec (profil na LinkedIn). Ve firmě působí od roku 2008, přišel do ní z pozice šéfa produktu v Centrum.cz. Před tím sedm let působil ve společnosti IBM Research. Během kariéry v IBM publikoval na prestižních světových vědeckých konferencích a stal se autorem několika patentů v oblasti informačních technologií. Je absolventem Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, kde v roce…

Doba čtení: 1 minuta

Hostem říjnového NetClubu bude 17.10. ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb CET 21 Pavel Krbec (profil na LinkedIn). Ve firmě působí od roku 2008, přišel do ní z pozice šéfa produktu v Centrum.cz. Před tím sedm let působil ve společnosti IBM Research. Během kariéry v IBM publikoval na prestižních světových vědeckých konferencích a stal se autorem několika patentů v oblasti informačních technologií. Je absolventem Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, kde v roce 2005 získal doktorát. Ve stejném roce se stal držitelem prestižní ceny IBM Research Division Award.

Pavel Krbec bude 17. října od 9:30 v Galerii Café Louvre v Praze s moderátorem Petrem Koubským hovořit o plánech jeho firmy na internetu a vzájemném prostupování televizních a online služeb. 

Na říjnový NetClub se můžete registrovat zde.

Našli jste v článku chybu?