Hlavní navigace

Netclub

Steve Koenig (CEA): Spotřebitelé slyší především na pohodlí a úspory

O některých technologiích se mluví a píše roky stále dokola, ale masovou užitečnost pořád nenacházejí. Jiné by ji byly našly, ale ani to nestihly, a přišla technologie jiná, lepší.

Doba čtení: 5 minut

Kam kráčí technologie? Do NetClubu přijede šéf výzkumu CEA Steve Koenig

Listopadový NetClub přináší možnost setkat se s ředitelem výzkumu americké Consumer Electronics Association (CEA), která pořádá největší veletrh spotřební elektroniky.

3. 11. 2014 9:55
Doba čtení: 1 minuta

Robert Čásenský (Reportér): Nechtěl jsem dělat noviny pro žádného oligarchu

První číslo časopisu Reportér bylo pokřtěno a pětičlenný tým už připravuje další. V době, kdy média řeší hlavně přechod do onlinu, chce jeho tým prorazit s tištěným titulem.

Doba čtení: 5 minut

Jak se dělá Reportér? Hosty NetClubu budou Čásenský, Musil a Poláček

V půlce září se na českém trhu objeví časopis Reportér – projekt bývalého šéfredaktora MF DNES Roberta Čásenského. Jádro redakce vyzpovídáme dva dny po „premiéře“.

1. 9. 2014 9:13
Doba čtení: 1 minuta

Miton boys: Slevomat je slušně ziskový, reálně jsme z něj ale neviděli ani korunu

V roce 2014 by naše účasti ve firmách měly dosáhnout zhruba miliardy korun, říká jeden z podílníků Mitonu Ondřej Raška. Jak se rozhodují při vstupu do projektů a jak se poučili z neúspěchů?

Doba čtení: 10 minut

Zakladatelé prozradí, co stojí za úspěchem investiční skupiny Miton

Začali jako parta kamarádů, kteří zkusili štěstí na Internetu. Dnes patří jejich firma v českém e-byznysovém prostředí mezi ty nejúspěšnější.

19. 5. 2014 15:12
Doba čtení: 1 minuta

Vladimír Piskáček: „Aktuálně“ posuneme více k lidem, iHNed více specializujeme

Šéf redakcí Economie chce oba internetové deníky vzdálit od sebe tak, aby si nekonkurovaly. iHNed by se mělo zaměřit více odborně, zatímco Aktuálně má přinášet to, co zajímá širší veřejnost.

Doba čtení: 12 minut

Soutěžte o vstup na NetClub s šéfem redakcí Economie

Chcete se dozvědět víc o proměně vydavatelství Economia? Připravili jsme pro vás soutěž o pět volných vstupů na diskusní NetClub s Vladimírem Piskáčkem, konaný ve středu 11. prosince.

5. 12. 2013 11:30
Doba čtení: 1 minuta

David Špinar (H1.cz): Staré SEO je mrtvé, naši klienti musí zpátky do trenek

Co zabírá dnes, nebude zabírat za půl roku, jelikož už víme, že co zabíralo před půlrokem, nezabírá dnes, řekl v listopadovém NetClubu spoluzakladatel a ředitel agentury H1.cz.

Doba čtení: 14 minut

Jak se dělá marketing pro Andreje Babiše? Přijďte na NetClub s Markem Prchalem

Podílel se na volební kampani ANO 2011, ale dřívě třeba i TOP 09. Ovlivňoval marketingové strategie řady velkých firem. Ve středu bude v NetClubu odpovídat na dotazy Petra Koubského.

28. 10. 2013 10:00
Doba čtení: 1 minuta

Martin Černohorský (Etnetera): o výši odměn si rozhodují sami zaměstnanci

Většina inovací a převratných nápadů vzniká mimo firmy, chybí v nich totiž prostor pro fantazii. Co se týče startupů, peníze zabíjejí nápad, uvedl v NetClubu Martin Černohorský.

Doba čtení: 13 minut

Funguje firma, kde rozhodují zaměstnanci? Do NetClubu přijde Martin Černohorský

Předseda správní rady a „umožňovatel“ firmy Etnetera bude hostem zářijového NetClubu. Jak se firmě, která je založena na svobodě v práci, daří a co se jí nepovedlo?

13. 9. 2013 12:31
Doba čtení: 1 minuta

Petr Mára: Dnešní učitel musí žákům klást otázky, které nejde vygooglovat

Jak mohou technologie změnit výuku na školách, jaké nové koncepty se ve vzdělávání prosazují a podporují iPady kreativitu? Velká část NetClubu s Petrem Márou se točila kolem škol.

Doba čtení: 9 minut

Na červnovém NetClubu s Petrem Márou o propojení Česka se světem

Petr Petrovi možná prozradí i to, jak do Česka přivádět zahraniční řečníky, a jistě si popovídají i o dnešních technických hračkách a možnostech jejich využití.

7. 6. 2013 11:21
Doba čtení: 1 minuta

Ondřej Malý (ČTÚ): Z peněz za kmitočty by se měl postavit broadband do vesnic

Stát by měl z výnosů aukce podpořit stavbu otevřených optických sítí v odlehlých lokalitách. Budování sdílených mobilních sítí je nevyhnutelné, uvedl v NetClubu Ondřej Malý.

Doba čtení: 8 minut

Ondřej Malý (ČTÚ): Politici nemají pro telekomunikace a Internet strategii

Když vyhlásíme konzultaci k aukci na mobilní kmitočty, nepošle připomínky žádná online firma. A politici nemají pro telekomunikace strategii, posteskl si v NetClubu Ondřej Malý.

Doba čtení: 1 minuta

Kdy padne oligopol? Přijďte na NetClub s radním ČTÚ Ondřejem Malým

V květnovém NetClubu bude s moderátorem Petrem Koubským debatovat člen Rady Českého telekomunikačního úřady Ondřej Malý. Své dotazy mu můžete ve středu 29. května položit i vy.

22. 5. 2013 9:52
Doba čtení: 1 minuta

Robert Haas (SYMBIO): Imponují nám agentury ze Švédska, zkoumají je i v USA

Hostem dubnového Netclubu byl Robert Haas, zakladatel digitální kreativní agentury SYMBIO. S moderátorem Petrem Koubským mluvil o kreativitě, vztahu s klienty i animovaných GIFech.

Doba čtení: 10 minut

S Robertem Haasem o tom, jak českou tvůrčí agenturu přivést do světa

Mohou české digitální agentury dobýt zahraničí? A které kampaně jsou důkazem toho, že jsme v digitální tvorbě srovnatelní se světem?

12. 4. 2013 12:11
Doba čtení: 1 minuta

Andreas Demuth (Centrum.cz): Schopnost vytvářet produkty je v ČR vyšší než jinde

Za jaký internetový obsah budou lidé platit? Ujala se reklama prodávaná průběžnou dražbou? Má smysl bavit se v souvislosti s reklamou o soukromí? A jaký je český internetový trh?

Doba čtení: 13 minut

Andreas Demuth: Nevěřím modelu Piana, pomíjí vztah čtenáře k médiu

Ředitel Centrum Holdings Andreas Demuth na březnovém NetClubu mluvil o placeném obsahu nebo světlé budoucnosti internetových portálů.

20. 3. 2013 10:57
Doba čtení: 2 minuty

Kam se posouvá digitální trh? Přijďte na NetClub s Andreasem Demuthem

Hostem březnového NetClubu bude 20.3. CEO Centrum Holdings Andreas Demuth. Jak vidí jediný „nečeský“ CEO mezi velkými hráči náš „český online prostor“?

5. 3. 2013 9:00
Doba čtení: 1 minuta

Marek Prokop: 90 procent těch, co nabízejí SEO služby, je dělá špatně

Pokud chcete být první v Googlu, dejte si reklamu do televize. Marek Prokop v únorovém NetClubu mluvil nejen o SEO, ale i o copywritingu nebo o zpoždění Seznamu za Googlem.

Doba čtení: 8 minut

Marek Prokop v NetClubu: Černé SEO je fantasmagorie

Tzv. černé (black hat) SEO ve výsledku nedává smysl, je příliš nespolehlivé a drahé, řekl na únorovém NetClubu podnikatel a konzultant Marek Prokop.

Doba čtení: 1 minuta

Jak uspět a přesto zůstat sám sebou? Přijďte na NetClub s Markem Prokopem

Hostem únorového NetClubu bude podnikatel a konzultant v oboru internetového marketingu, tvorby webů a SEO Marek Prokop.

4. 2. 2013 11:38
Doba čtení: 1 minuta

NetClub s Miroslavem Motejlkem: Jak se stát nejvlivnějším nezávislým novinářem

Jak se stal nejvlivnějším novinářem v byznysu, o tom přijde ve středu 23. ledna povědět do NetClubu Miroslav Motejlek.

17. 1. 2013 14:01
Doba čtení: do minuty

Lucie Tvarůžková (Economia): Noviny budou elitním médiem, pro méně čtenářů a za vyšší cenu

Média nejsou potápějící se loď, hájila noviny v prosincovém NetClubu zástupkyně šéfredaktora Hospodářských novin Lucie Tvarůžková. Lidé dnes konzumují informace více než kdy předtím. Novináři jim je ale musí umět nabízet jinak a lépe, protože čtenáři jsou stále náročnější.

Doba čtení: 8 minut

Jak spolu vycházejí stará a nová média? Přijďte na NetClub s Lucií Tvarůžkovou

Hostem posledního letošního NetClubu bude zástupkyně šéfredaktora Hospodářských novin a vedoucí serveru IHNED.cz Lucie Tvarůžková.  Jak se novináři tištěných médií sžívají s online prostředím? Jak se Hospodářským novinám daří prodávat digitální předplatné pro iPad? Které obchodní modely se vydavatelům v praxi osvědčují a které ne? A kdy máme čekat dlouho avizovanou „smrt tištěných novin“? Přijďte se zeptat novinářky, která se v Hospodářských novinách snaží propojit papírový a digitální svět.

26. 11. 2012 10:19
Doba čtení: do minuty

NetClub: Malé e-shopy nevymizí, střední třída ale v budoucnu skončí

Proč české internetové firmy patří mezi ty, které jsou kupovány, místo toho aby byly těmi, které kupují? A jaká je budoucnost českých e-shopů? V listopadovém NetClubu o vývoji e-commerce v Česku mluvili dva zástupci Allegro Group CZ.

Doba čtení: 7 minut

Vyhrajte vstup na setkání NetClubu se šéfy Aukra a NetDirectu

Ve středu 14. listopadu se v Galerii Café Louvre v Praze koná další ze série dopoledních setkání NetClub tentokrát se zakladatelem a výkonným ředitelem portálu Aukro.cz Václavem Liškou a Janem Svobodou, který ve skupině Allegro nově zastává pozici šéfa e-shopových platforem. Pro vás, naše čtenáře, jsme připravili soutěž o volné vstupenky. Soutěž bude probíhat do 8. listopadu 2012 na serveru Lupa.cz.

7. 11. 2012 9:14
Doba čtení: 1 minuta