Hlavní navigace

České Radiokomunikace spustily vlastní stránky o digitalizaci

Jiří Macich ml.

České Radiokomunikace spustily na digistranky.cz vlastní informační web věnovaný digitalizaci televizního vysílání. Na rozdíl od chystaného státního webu se však stránky Českých Radiokomunikací věnují pouze DVB-T, tedy terestrickému digitálnímu vysílání. Na webu jsou tabulky s předpokládanými termíny vypínání analogového a spouštění digitálního vysílání všech tří sítí, na kterých se České Radiokomunikace podílejí. Nechybí mapy pokrytí, schémata zapojení přístrojů a antén pro příjem digitálního…

České Radiokomunikace spustily na digistranky.cz vlastní informační web věnovaný digitalizaci televizního vysílání. Na rozdíl od chystaného státního webu se však stránky Českých Radiokomunikací věnují pouze DVB-T, tedy terestrickému digitálnímu vysílání. Na webu jsou tabulky s předpokládanými termíny vypínání analogového a spouštění digitálního vysílání všech tří sítí, na kterých se České Radiokomunikace podílejí. Nechybí mapy pokrytí, schémata zapojení přístrojů a antén pro příjem digitálního vysílání nebo slovníček pojmů. (Tisková zpráva)

Obdobný informační servis nabízí i náš sesterský server DigiZone.cz, který se však nesoustředí jen na zemské digitální vysílání, ale věnuje se i sledování digitální televize přes satelit či kabelovku, eventuálně prostřednictvím IPTV. Například dnešním článku Multiplex 3 spustí 15. prosince čtyři nové vysílače, vypne Košutku se dozvíte vše důležité o nejbližších plánech s rozšiřováním třetího multiplexu a problémech, se kterými se potýká.

Našli jste v článku chybu?