Hlavní navigace

ČRo Region zahajuje roadshow po středních Čechách, uspořádá 45 farmářských trhů

1. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Projekt Farmářského léta potrvá po celé letní prázdniny. Český rozhlas na něm spolupracuje se středočeskými farmáři a slibuje bohatý doprovodný program.

Pětačtyřicet farmářských trhů v pětačtyřiceti obcích Středočeského kraje uspořádá během letních prázdnin Český rozhlas Region Střední Čechy. První zahajuje již dnes na Nymbursku, následovat mají obce na Kolínsku, Mladoboleslavsku a Berounsku. Vyvrcholením letní akce budou Slavnosti Farmářského léta na zahradě Českého rozhlasu Region v pražském Karlíně, které jsou naplánovány na poslední prázdninový den 31. srpna. Informovala o tom manažerka marketingu ČRo Region Tereza Čistotová.

K TÉMATU: Český rozhlas teprve připravuje novou koncepci regionů. Předloží ji 30. června

KL22 hlasovani

„Každý den – vždy od pondělí do pátku – navštívíme jednu obec, ve které představíme naše rádio a farmáře z blízkého okolí,“ uvedla Čistotová. Účastníci setkání budou moci ochutnat farmářské výrobky a rozhlas jim zajistí bohatý doprovodný program. Dvouhodinové akce budou začínat vždy v 15:00 hod., v případě nepříznivého počasí jsou připraveny i varianty pod střechou. Připraveny jsou i soutěže o ceny a ve vybraných obcích i měření krevního tlaku a tělesného tuku.

Podrobný program, včetně přehledu všech farmářů, kteří se na projektu podílí, je k dispozici na webu www.cesky-rozhlas-region.cz.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.