Hlavní navigace

ČRo Region zahajuje roadshow po středních Čechách, uspořádá 45 farmářských trhů

Jan Potůček

Projekt Farmářského léta potrvá po celé letní prázdniny. Český rozhlas na něm spolupracuje se středočeskými farmáři a slibuje bohatý doprovodný program.

Doba čtení: 1 minuta

Pětačtyřicet farmářských trhů v pětačtyřiceti obcích Středočeského kraje uspořádá během letních prázdnin Český rozhlas Region Střední Čechy. První zahajuje již dnes na Nymbursku, následovat mají obce na Kolínsku, Mladoboleslavsku a Berounsku. Vyvrcholením letní akce budou Slavnosti Farmářského léta na zahradě Českého rozhlasu Region v pražském Karlíně, které jsou naplánovány na poslední prázdninový den 31. srpna. Informovala o tom manažerka marketingu ČRo Region Tereza Čistotová.

K TÉMATU: Český rozhlas teprve připravuje novou koncepci regionů. Předloží ji 30. června

„Každý den – vždy od pondělí do pátku – navštívíme jednu obec, ve které představíme naše rádio a farmáře z blízkého okolí,“ uvedla Čistotová. Účastníci setkání budou moci ochutnat farmářské výrobky a rozhlas jim zajistí bohatý doprovodný program. Dvouhodinové akce budou začínat vždy v 15:00 hod., v případě nepříznivého počasí jsou připraveny i varianty pod střechou. Připraveny jsou i soutěže o ceny a ve vybraných obcích i měření krevního tlaku a tělesného tuku.

Podrobný program, včetně přehledu všech farmářů, kteří se na projektu podílí, je k dispozici na webu www.cesky-rozhlas-region.cz.

Našli jste v článku chybu?