Hlavní navigace

CS Film chystá dopolední dětský blok

26. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 11. 2007

Vysílání placeného kanálu CS Film, který přináší svým divákům na obrazovky staré české a slovenské filmy, se v satelitní platformě CS Link rozroste od 4. prosince o dopolední blok, který bude určen dětem. Dnes o tom informoval server Parabola. CS Film dětem, jak se dopolední blok jmenuje, bude přinášet denně od 6:30 do 12 hodin českou animovanou tvorbu, jako např. Pojďte, pane, budeme si hrát, Povídání o pejskovi a kočičce, O kocourovi Mikešovi nebo Mach a Šebestová.

Dopolední vysílání bude zaměřené na děti ve věku od tří do dvanácti let a CS Film by měl tak v tuto dobu konkurovat vysíláním novému kanálu JimJam, který startuje 3. prosince a bude šířen také prostřednictvím satelitní platformy CS Link. Blok CS Filmu zaměřený na dětské diváky bude možné přijímat nejprve jako akci prostřednictvím karet diGITALlink, později bude jeho vysílání zpoplatněno. Společnost Trade and Technology o jeho zařazení neuvažuje, protože bude nabízet na svých kartách právě dětský kanál JimJam.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.