Hlavní navigace

CS Link a Skylink neměly v obchodních podmínkách možnost jednostranné změny

Lukáš Polák

Bezplatný příjem programů satelitních služeb CS Link a Skylink skončí podle jejich šéfa Jaromíra Glisníka v závěru tohoto čtvrtletí, tedy 30. září.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Satelitní služby CS Link a Skylink podle Slovenské obchodní inspekce (SOI) neměly v roce 2008 možnost jednostranně změnit obchodní podmínky. Podle agentury, která nového vlastníka, lucemburskou společnost M77 Group, zastupuje, to ale neznamená, že by tato firma nemohla u karet pořízených právě v tomto období zavést takzvaný servisní poplatek. Upozornil na to server Živé.sk. Zákazníkům obou operátorů, kteří odmítnou platbu uhradit, bude příjem kanálů zrušen.

Wt100_SEO

K TÉMATU: Bývalý spolupracovník CS Linku: O servisním poplatku jsme věděli už loni v září

Zaplacení servisního poplatku je podle CS Linku a Skylinku aktivním jednáním, které dává důkaz o tom, že zákazník s novým Všeobecnými obchodními podmínkami souhlasí. Zákazníci jsou o nutnosti zaplatit servisní poplatek informováni adresně. Podle vyjádření předsedy představenstva M77 Group Jaromíra Glisníka pro server Parabola.cz skončí bezplatný příjem programů CS Link a Skylink k 30. září, tedy na konci kalendářního čtvrtletí, kdy je možné ze zákona vypovědět smlouvu na dobu neurčitou.