Hlavní navigace

CS Link: Kód CryptoWorks nebude mít problémy ani po roce 2012

29. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 11. 2010

UVNITŘ DOKUMENT Společnost Media Vision, provozovatel satelitní služby CS Link, odmítl tvrzení zástupců konkurenční platformy Skylink, že by se měly po roce 2012 objevit problémy s kódovacím systém CryptoWorks proto, jelikož skončí jeho podpora ze strany jeho tvůrce – firmy Irdeto. Vyplývá to ze sdělení prodejcům a obchodním partnerům CS Linku, které Media Vision rozesílala koncem minulého týdne a server DigiZone.cz ho má k dispozici.

MM socky3

DOKUMENT: Osobní dopis Daniela Kličky obchodním partnerům CS Linku (PDF, 74 kB)

Účelová tvrzení o možném riziku spojeném s prodejem CryptoWorks karet se neslučují se skutečným stavem věci. Společnost Media Vision zaručuje všem svým klientům funkčnost ze strany kódovacího systému bez rozdílu mezi starým či novým systémem, uvádí v osobním dopise prodejcům výkonný ředitel Media Vision Daniel Klička. Dále říká, že právě oni jsou tím nejcennějším, co každá společnost má a není proto důvod je klamat. Klička na závěr konstatuje, že případné problémy bude řešit Irdeto s Media Vision i po 31. prosinci 2012, kdy má skončit podpora kódovacího systému CryptoWorks.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.