Hlavní navigace

Satelitní CS Link plánuje rozšíření nabídky o Eurosport 2

30. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 9. 2010

V nabídce satelitní platformy CS Link by se měl brzo objevit druhý program panevropského kanálu Eurosport. V rozhovoru pro server Parabola.cz to uvedl výkonný ředitel společnosti Media Vision, která je provozovatelem paketu, Daniel Klička. Na jeho zařazení jsme se dohodli s programerem, další kanály jsou zatím v jednání, sdělil Klička s tím, že v nabídce se objeví stanice někdy v říjnu.

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: Provozovatel satelitního CS Linku odmítl, že je na prodej

Co se týká dalšího rozšiřování nabídky, Klička nechtěl být příliš konkrétní. To zatím nemohu říct, vedeme jednání, která nebyla uzavřena, konstatoval výkonný ředitel Media Vision. V nabídce by se však měly objevit i HDTV kanály, a to přesto, že podle průzkumů firmy je na vysílání ve vysokém rozlišení připraveno přibližně pouhých 12 % jejich zákazníků. Daniel Klička ovšem uvedl, že za současné situace má smysl zařazovat spíše neplacené stanice, protože většina uživatelů by nebyla ochotná v krátké době přejít na tento příjem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).