Hlavní navigace

Satelitní CS Link se rozrůstá, má již 200 tisíc aktivních karet

4. 9. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 9. 2007

Satelitní a distribuční platforma CS Link získává stále nové zákazníky. Nedávno dosáhla 200 tisíc aktivovaných karet v České republice. CS Link se tak stal největší satelitní službou u nás.

ČTĚTE TAKÉ: Všechno o satelitní televizi v České republice

Dekódovací karty pro CS Link dodávají dva distributoři. Jedním z nich je Gital, druhým pak firma Trade and Technology. Nejvíce profituje na kartách společnost TaT, jelikož eviduje 145 tisíc zaktivovaných karet. Gital je na tom sice o poznání hůře (vychází na něj 28 procent aktivovaných karet, celkem 57 tisíc).

Letos je však nejúspěšnějším distributorem právě Gital. Společnost využila hlavně náskok v uvedení televize Nova na svoje dekódovací karty a rovněž nabídla s předstihem několik nových programů. Proto také za letošek prodala 22 tisíc nových karet.

ICTZ23

Celkově obě firmy letos aktivovaly zatím 66 tisíc karet. Očekává se, že tyto kladné výsledky budou dále pokračovat a stupňovat. Pro porovnání: další placená satelitní služba UPC Direct naposledy vykázala 135 tisíc předplatitelů a konkurenční služba Digi TV má něco přes 100 tisíc abonentů.

Zdroj: Parabola.cz