Hlavní navigace

Satelitní služba CS Link šíří programy Brava HDTV a Hustler TV bez registrace

8. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 9. 2011

Přesto, že satelitní služba CS Link má v nabídce už několik měsíců programy Brava HDTV a Hustler TV, správně by je ke svým zákazníkům prozatím šířit neměla. Provozovateli platformy, společnosti Media Vision, chybí jejich registrace u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Firma se už sice k tomuto kroku odhodlala, ale RRTV s ním nesouhlasila.

Content 23

K TÉMATU: CS Link zařazuje do nabídky Hustler TV a Bravu HDTV. Prozatím budou zdarma

Rada v souladu s ustanovením (…) odmítla oznámení provozovatele Media Vision (…) o změně skutečností uvedených v přihlášce k registraci převzatého rozhlasového a televizního vysílání prostřednictvím družice, (…) spočívající ve změně programové nabídky, a to v jejím rozšíření o zahraniční televizní programy Hustler TV a Brava HDTV (…), uvedla v zápisu ze zasedání RRTV. Podle ní obsahovala žádost nedostatky, které provozovatel služby, tedy společnost Media Vision, ve stanovené lhůtě neodstranil. Stanice jsou v nabídce operátora od května letošního roku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).