Hlavní navigace

CS Link TV připravuje teletext a spolupráci s DrDish TV

28. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 11. 2007

Nová česká digitální televize CS Link TV, která propaguje satelitní platformu CS Link, chystá pro diváky novinky ve svém programu. Ta nejzajímavější je pravděpodobně vysílání teletextu. Zde si budou diváci moci přečíst to, co ve vysílání neviděli nebo co se do něj nevejde, uvádí Martin Janků, majitel společnosti Media Vision, která je provozovatelem kanálu.

ICTZ23

Ve vysílání se objeví i informace, které s technikou nesouvisejí, ale dle slov Martina Janků by mohly diváka zajímat. Budou to např. informace o počasí, stavu sněhu na horách, anebo možnosti kam jet na dovolenou, upřesňuje majitel firmy Media Vision. CS Link TV už navázala také spolupráci se stanicí DrDishTV, kterou velmi dobře znají i čeští satelitní diváci jako průkopníka v informování o technických novinkách a dění na orbitě. Již brzy budou moci naši diváci vidět pořady vyrobené ve studiu této stanice, jako jsou např. testy satelitních přijímačů, potvrzuje Janků.

Server DigiZone připravuje na zítřek samostatný článek o CS Link TV.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.