Hlavní navigace

ČS Talent sledují dva miliony Čechů a Slováků. Jejich počet ale klesl

22. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 11. 2011

UVNITŘ TABULKA Průměrně dva miliony dospělých diváků v České republice a na Slovensku sledují na televizích Prima a Joj druhou řadu talentové show Česko Slovensko má talent. Počet diváků této soutěže ale s blížícím se finále mírně klesá. Souvisí to i s protiprogra­mováním konkurenčních televizí Nova a Markíza, které proti Talentu nasazují úspěšné české filmy. Uplynulou neděli například Nova zopakovala úspěšný film Jana Svěráka Vratné lahve a Markíza komedii Zdeňka Trošky Slunce, seno a pár facek.

TABULKA: Sledovanost jednotlivých dílů druhé řady show Česko Slovensko má talent na Primě a Joj

BRAND

Třetí a poslední semifinálové kolo druhé řady Talentu bylo přesto sledovanější než druhé, a to jak na Primě, tak Jojce. Primě se však Novu nepodařilo porazit, na film Vratné lahve ztrácela 230 tisíc dospělých diváků. Celkově pak poslední semifinálové kolo Talentu přilákalo 2,062 milionu dospělých diváků v Česku a na Slovensku. To je však o 300 tisíc méně než 16. října, kdy sedmou castingovou část této show sledovalo v obou zemích bývalé federace dohromady 2,393 milionu dospělých diváků.

Finále druhé řady soutěže Česko Slovensko má talent odvysílají televize Prima a Joj již tuto neděli 27. listopadu. Nova proti této show nasadí televizní premiéru filmu Kajínek, Markíza poslední část trilogie Zdeňka Trošky Slunce, seno, erotika.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).