Hlavní navigace

ČT 24 chystá na sobotu speciální vysílání z volební konference Věcí veřejných

13. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Strana si bude na sjezdu vybírat nové vedení, Radek John už neobhajuje post předsedy. Tím by se mohl stát faktický šéf „véčkařů“ Vít Bárta, který chce Johna za prvního místopředsedu.

Přímé přenosy z volební konference Věcí veřejných, původně koaliční parlamentní strany, která se po odchodu několika poslanců ocitla v opozici, nabídne tuto sobotu 16. února zpravodajský kanál ČT 24. Zkrátí kvůli tomu tradiční dopolední Studio 6. První, půldruhé hodiny trvající blok z konference stanice nabídne od 9:30 do 11:00 hod., druhý pak od 14:35 do 16:00 hod. místo pořadu Politické spektrum a Archiv ČT 24. Informovala o tom Ivana Kahovcová ze sekretariátu ředitelství zpravodajství České televize.

ebf - partner 1

K TÉMATU: Radek John bude svůj pořad Bez cenzury i moderovat. Využije kontaktů z politiky

Věci veřejné si budou na konferenci volit nové vedení. Dosavadní předseda Radek John, který přijal nabídku majitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa a připravuje pro něj nový investigativní pořad Bez cenzury, už post obhajovat nebude. Na předsedu naopak kandiduje faktický lídr strany Vít Bárta, dále Jan Blažek, Jiří Kohout, Radek Pazderník a Petr Skokan. Bárta, který má největší šanci na úspěch, již prohlásil, že by dosavadního šéfa partaje Radka Johna navrhnul na prvního místopředsedu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).